Dieta Online – ile to kosztuje?

Dieta Online – Ile to koszuje?

Korzystanie z usług dietetycznych online jest popularne ze względu na ich wygodę. Ustalenie jadłospisu oraz kontrola efektów odbywa się zdalnie, co przyciąga rzeszę osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem i zrzuceniem wagi. Jak kształtują się koszty internetowej współpracy z dietetykiem?

Ile kosztuje korzystanie z diety online?

Ostateczny koszt współpracy z dietetykiem uzależniony jest od indywidualnego cennika stosowanego przez danego specjalistę. W oparciu o ceny podawane na stronach poszczególnych gabinetów można pokusić się o ustalenie orientacyjnych opłat za dietę online. Kształtują się one następująco:

 • 140 – 200 zł za pierwszą konsultację z dietetykiem,
 • 80 – 200 zł za konsultację kontrolną,
 • 140 – 400 zł za opracowanie jadłospisu na tydzień lub dwa tygodnie,
 • 140 zł i więcej za indywidualne porady online,
 • 50 zł i więcej za kontrolowanie wymiarów ciała.

Podane kwoty mają charakter szacunkowy, dlatego mogą kształtować się inaczej w wybranych gabinetach. O szczegóły dotyczące kosztu diety online warto zapytać danego specjalistę.

Zakres internetowej współpracy z dietetykiem

Szukanie informacji o cenach za dietę online warto zestawić z elementami wchodzącymi w zakres usługi. Internetowa współpraca ze specjalistą jest kompleksowa i gwarantuje indywidualne podejście do pacjenta. Koszt diety online obejmuje m.in. przeprowadzenie wywiadu dietetycznego, zaplanowanie posiłków, kontrolę postępów, czy stały kontakt ze specjalistą. Przed opracowaniem jadłospisu dietetyk zapoznaje się z nawykami żywieniowymi pacjenta, poznaje jego uczulenia, alergie oraz rodzaje przyjmowanych leków. Wszystko to ma wpływ na finalne efekty odchudzania.

 

 

Zobacz Cennik Dieta Online
 
Cena diety online różni się w zależności od wybranego gabinetu specjalistycznego. Zwykle koszt wstępnej konsultacji nie przekracza 200 zł, z kolei przygotowanie tygodniowego jadłospisu – 250 zł. Pozostałe koszty zależeć będą od długości współpracy, czy częstotliwości przeprowadzanych kontroli efektów. O ostateczny cennik usług należy spytać wybranego dietetyka.

 

 • Zobacz nasze metamorfozy!

 • Zainteresował Cię temat?

  Zostaw maila, a wyślemy Ci multum darmowych materiałów w podobnym temacie! To darmowa dawka wiedzy!

  Obiecujemy, że nie spamujemy! Tylko czysta wiedza.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.