Paulina Witczak Psychodietetyk

Cześć! Nazywam się Paulina Witczak.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka. 
W Diet&More pomagam pacjentom od strony psychodietetycznej. Wiele problemów z dietą czy nadmierną masą ciała ma swój początek w głowie. I dlatego uważam, że każdą próbę odchudzania warto zacząć właśnie od tego. Jeśli masz za sobą wiele nieudanych prób dietetycznych, od lat zmagasz się z nadprogramowymi kilogramami, nieskutecznymi dietami, kompulsywnym objadaniem czy brakiem kontroli nad procesem jedzenia – krok po kroku pokażę Ci jak wyjść z tego błędnego koła. 
Specjalizuję się w dietach redukcyjnych, dietoterapii w chorobie Hashimoto, insulinooporności oraz pracy psychodietetycznej w kompulsywnym objadaniu, ortoreksji, bulimii.
W mojej pracy skupiam się przede wszystkim na indywidualnym podejściu – nie ma jednej, sprawdzonej metody na sukces. Uważam, że i jadłospis i zalecenia powinny być elastyczne i możliwe do utrzymania długoterminowo. 
Prywatnie jestem osobą bardzo aktywną, specjalistką w sportach siłowych, miłośniczką jogi oraz psychologii. Odpoczywam przy dobrej książce i filiżance kawy.   

Zainteresował Cię temat?

Zostaw maila, a wyślemy Ci multum darmowych materiałów w podobnym temacie! To darmowa dawka wiedzy!

Obiecujemy, że nie spamujemy! Tylko czysta wiedza.